Fenomen Taxomatic - skąd się bierze?

11 grudnia 2018 Prowadzenie firmy

Współczesne przedsiębiorstwa mają to do siebie, że prowadzone są niemalże w biegu. Przy dzisiejszym tempie życia, nie sposób czasami zatrzymać się i przemyśleć lub zmodyfikować swoją strategię działania. Nie inaczej jest w przypadku księgowości. Dziś coraz częściej decydujemy na samodzielne zajmowanie się tą materią, łamiąc obowiązujące konwenanse. Kluczem do sukcesu w tych działaniach jest niezawodny, ale także intuicyjny program.

Bez wątpliwości do tego grona należy Taxomatic, a dziś pokażemy wam, skąd bierze się jego popularność!

Prostota i intuicyjność

Słowo intuicyjność jest kluczem do sukcesu każdego dobrze zaprojektowanego interfejsu aplikacji. We wspomnianym narzędziu da się to zauważyć niemalże na pierwszy rzut oka. Po jego włączeniu dostrzeżemy menu kontekstowe, składające się w całości z różnej wielkości kafelków. Domyślny układ wcale nie jest tym, który musimy zaakceptować jako obowiązkowy. W prosty sposób można całkowicie dostosować go pod nasze wymagania. Ukryjmy opcje niepotrzebne, a zachowajmy wyłącznie te, najważniejsze dla codziennych działań. Dzięki temu w łatwy sposób znajdziemy wszystko, co potrzebne!

Raporty i analizy

Jednym z najbardziej problematycznych momentów w każdej firmie jest chwila, w której trzeba zająć się tworzeniem raportów i analiz. Gdy współpracujemy na co dzień z biurem księgowości, zapewne zdajemy sobie sprawę, że musimy mu zlecić wykonanie tej czynności, co oczywiście zajmie nieco więcej czasu, niż tego byśmy chcieli. Na całe szczęście, Taxomatic automatycznie stworzy wszystkie potrzebne wam raporty, dzięki którym szybko poznacie same fakty dotyczące sytuacji finansowej naszej firmy. Nie trzeba chyba mówić, że stanie się to znacznie szybciej niż w „klasyczny” sposób?

Oszczędzamy czas

To jednak nie wszystko! Twórcy programu Taxomatic pomyśleli także o tym, aby oszczędzić nasz czas podczas innych, żmudnych czynności. Zdecydowanie najprzydatniejszą opcją jest autouzupełnianie dokumentów. Dzięki możliwości budowania pokaźnych baz danych możemy bardzo szybko uzupełnić potrzebne rubryki. Uzupełnianie luk staje się wręcz banalne! Nieważne czy potrzebujecie danych klientów, towarów, czy usług… od ich znalezienia potrzebujecie zaledwie chwilę!

Zmień się na lepsze

Twórcy tego pomocnego narzędzia, jakim jest Taxomatic, postawili sobie za cel stworzenie programu, który jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale też i bezbłędny. Mamy nadzieję, że dziś zrozumieliście, że księgowość na własną rękę wcale nie musi być żmudną pracą nad dokumentami!

11 grudnia 2018 Prowadzenie firmy

0 Komentarze