Dotacje unijne - pomóż swojej firmie i skorzystaj z dofinansowania!

7 grudnia 2018 Prowadzenie firmy

Szukasz solidnej i profesjonalnej firmy, dzięki której będziesz mógł zrealizować swoje plany? Chcesz rozkręcić swój własny biznes, ale brakuje Ci doświadczenia? Nic straconego, skorzystaj z pomocy, którą oferują ludzie zajmujący się dotacjami unijnymi od kilkunastu lat. Na co możemy otrzymać dofinansowanie UE w 2018 roku?

Fundusze unijne są to środki finansowe, które wykorzystuje się w celu wsparcia i zmiany struktury gospodarek państw, należących do Unii Europejskiej. Programy operacyjne są realizowane z części środków funduszy unijnych.

Fundusze unijne pomogą wielu ludziom w realizacji ich życiowych planów. Unijne wspracie obejmuje zarówno duże projekty, jak i mniejsze przedsięwzięcia. Skorzystać z dofinansowania mogą ludzie zagrożeni wykluczeniem zawodowym, jak i ci bezrobotni, niezależnie od wieku - i dwudziestolatkowie i osoby w średnim wieku.

Dotacje unijne Kraków

W zakresie Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego przewidywano konkurs 4.2 "Eko-przedsiębiorstwa". Jakie typy inwestycji można zrealizować w jego ramach?

  • można stworzyć instalacje, wytwarzające energię ze źródeł odnawialnych,
  • można przeprowadzić głęboką modernizację energetyczną budynków.

Wszystkie przedsiębiorstwa, działające na terenie Małopolski, które chcą skorzystać z dotacji UE, powinny sprawdzać na bieżąco informacje na dedykowanym serwisie o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Małopolskiego.

Dotacje unijne - A1 Europe

Szukasz dotacji UE, ale nadal nie możesz znaleźć zaufanego partnera? Skontaktuj się ze specjalistami, którzy pomogą Ci pozyskać dofinansowanie unijne i rozliczyć Twój projekt. Ważne, aby znaleźć firmę, która fachowo oraz z należytą powagą i odpowiedzialnością podejdzie do Twojego przedsięwzięcia. Terminowość, solidność, profesjonalizm, dobry kontakt z klientem - to są naważniejsze wyznaczniki, którymi należy się kierować przy wyszukiwaniu zaufanych ludzi, którzy poprowadzą Twój projekt.

Godną polecenia jest firma A1 Europe, działająca od 2003 roku. Specjaliści z A szybko i rzetelnie doradzą Ci, w jaki sposób pozyskać dotacje z funduszy unijnych na nowoczesne inwestycje!

Dotacje unijne 2018 w Polsce

Dotacje unijne w ramach ogłaszanego naboru można też zdobyć na działania infrastrukturalne, które przyczyniają się do rewitalizacji społeczno-gospodarczej miejscowości wiejskich - zwłaszcza tych narażonych na negatywne zjawiska społeczne. Celem jest ożywienie danego obszaru społeczno-gospodarczego oraz polepszenie warunków uczestnictwa ludzi, mieszkających na obszarach problemowych w życiu społecznym i gospodarczym.

7 grudnia 2018 Prowadzenie firmy

0 Komentarze