Terminal płatniczy bez prowizji w programie Polska Bezgotówkowa!

21 października 2019 Kredyty i finanse

Nieważne, jak biznes prowadzisz – odpowiedni terminal płatniczy zapewni ci komfort obsługi i będzie dużym udogodnieniem dla klientów twojej firmy. Wybierz terminal dopasowany do swoich potrzeb!

Terminal płatniczy usprawnia obsługę klientów. Urządzenia te sprawiają, że firmy, które je oferują, postrzegane są jako nowoczesne. Co więcej, terminal pozwala także spełnić oczekiwania klientów, którzy - jak pokazują liczne badania opinii – coraz częściej korzystają z kart płatniczych i chcieliby mieć większą dostępność płatności bezgotówkowych.

Jaki terminal płatniczy POS wybrać?

Istnieje wiele rodzajów urządzeń płatniczych. Są terminale standardowe, stacjonarne, a także nowoczesne, bezprzewodowe. Podczas gdy jedne idealnie sprawdzają się przy punktach kasowych, inne są idealne tam, gdzie z płatnością trzeba dotrzeć do klienta – np. w restauracjach czy hotelach.

Terminale płatnicze nie tylko przyjmują płatności najczęściej spotykanymi rodzajami kart płatniczych, ale także te dokonywane smartfonem lub systemem BLIK. Co więcej, niektóre z nich posiadają funkcję kalkulatora, opcję doliczania napiwku czy umieszczania logo firmy na wydrukach. Ponadto, większość z nich umożliwia wypłatę gotówki niczym z bankomatu – dzięki usłudze cash back, a także zapłatę w obcej walucie.

Darmowy terminal POS i zero kosztów przez 12 miesięcy!

Teraz terminal POS można otrzymać za darmo i przez 12 miesięcy nie płacić prowizji za jego obsługę i użytkowanie. W programie Polska Bezgotówkowa mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy do tej pory, lub przez ostatni rok, nie zainstalowali w swojej firmie terminala płatniczego.

Polska Bezgotówkowa – co po 12 miesiącach?

Urządzenie standardowe zapewnia wysokie bezpieczeństwo transakcji, a po 12 miesiącach trwania umowy w programie opłata za jego wynajem wynosi 39 zł za miesiąc. Z kolei nowoczesny, bezprzewodowy terminal typu smart, z dotykowym ekranem, po 12 miesiącach bezpłatnie przechodzi na własność przedsiębiorcy, w związku z czym nie ma konieczności płacenia za jego wynajem. Ponadto jest przyjazny w obsłudze, ma wytrzymałą baterię i posiada funkcję przechowywania elektronicznych potwierdzeń transakcji.

Jak działa terminal płatniczy? To proste. Urządzenie jest intuicyjne w obsłudze, a na dodatek eService w ramach programu Polska Bezgotówkowa oferuje wsparcie techniczne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat darmowych terminali płatniczych i programu Polska Bezgotówkowa wejdź a stronę www.bezgotowki.pl.

Terminale płatnicze to podstawa nowoczesnych i przyjaznych klientom firm! Konsumenci cenią sobie płatności bezgotówkowe i chętnie wybierają miejsca, w których mogą płacić kartą!

Artykuł zewnętrzny

21 października 2019 Kredyty i finanse

0 Komentarze