Wkrótce start wyprzedaży samochodów w salonach z rocznika 2019. Na co można liczyć?

30 września 2019 Kredyty i finanse

Końcówka roku to szansa na zakup fabrycznie nowego pojazdu w przystępniejszych cenach. Wiele salonów samochodowych szykuje się do wyprzedaży rocznika 2019, która rusza już niebawem. Sprawdź, na jakie promocje możesz liczyć.

Chociaż fabrycznie nowe auta dostępne są przez cały rok, prawdziwe oblężenie salonów samochodowych widoczne jest pod koniec roku. Wyprzedaże rocznika to szansa na zakup sporo tańszego pojazdu.

Auta z atrakcyjnymi rabatami

Duże zainteresowanie wyprzedażą rocznika wynika z prostego faktu – w ten sposób można zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Dzięki temu znacznie więcej osób pozwoli sobie na zakup fabrycznie nowego samochodu, który cały czas pozostaje na gwarancji producenta.

Samochody z dodatkowymi akcesoriami w cenie

Nie u wszystkich dealerów można liczyć na tak duże rabaty w ramach wyprzedaży rocznikowej. W zamian nabywcy otrzymują dodatkowe akcesoria w cenie. Przykładem może być komplet welurowych dywaników, syntetyczny wkład do bagażnika, komplet opon zimowych itp.

Jednak tego rodzaju „gratisy” to także spora oszczędność, ponieważ za komplet ogumienia zimowego trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych.

Kupujesz auto z salonu? Przyda się ubezpieczenie GAP

Zakup auta z salonu to dopiero pierwszy krok. Warto pamiętać o dodatkowych kwestiach, takich jak np. ubezpieczenie GAP. Stanowi ono doskonałe uzupełnienie polis komunikacyjnych, ponieważ umożliwia uzyskanie dodatkowego odszkodowania w razie szkody całkowitej lub kradzieży auta.

Ubezpieczenie GAP znane jest również jako Ubezpieczenie Wartości Fakturowej. Jego istotą jest wypłata kwoty stanowiącej różnicę między wartością fakturową pojazdu a kwotą wypłaconą z ubezpieczenia AC. Dzięki temu właściciel samochodu może otrzymać dodatkowe pieniądze, tj. brakującą część wynikającą z utraty wartości pojazdu.

Ciekawym rozwiązaniem jest ubezpieczenie GAP dostępne w ofercie Toyota Insurance Management Limited. Decydując się na takie rozwiązanie, można liczyć między innymi na:

  • uzyskanie 100% wartości auta nawet do 5 lat,
  • dodatkowe 3000 zł na zakup kolejnego samochodu.

Ubezpieczenie Wartości Fakturowej stanowi dodatkowy koszt, który jednak warto ponieść – szczególnie, jeśli kupujesz fabrycznie nowy samochód. Za zaledwie kilkadziesiąt złotych miesięcznie zyskujesz większe poczucie bezpieczeństwa.

Wyprzedaż rocznika to doskonała okazja, aby kupić nowy samochód w okazyjnej cenie. Nie zapomnij jednak dokupić dodatkowego ubezpieczenia GAP, dzięki któremu podróżowanie będzie jeszcze bardziej komfortowe.

30 września 2019 Kredyty i finanse

0 Komentarze