Wizytownik jako atrakcyjny prezent

9 kwietnia 2020 Pozyskiwanie klientów

Poszukiwanie idealnego prezentu dla mężczyzny potrafi być czynnością czasochłonna. Jej efekt nie zawsze przy tym satysfakcjonuje. Jeśli więc dość już mamy rozwiązań schematycznych i zastanawiamy się nad prezentem praktycznym, a jednocześnie eleganckim, rozważmy zakup wizytownika. Na pewnym etapie upychanie kolejnych wizytówek do portfela, a następnie ich gorączkowe przerzucanie staje się już przecież męczące. I choć wizytownik kojarzy się nam z upominkiem idealnym dla biznesmena, z pewnością ucieszą się z niego także ci panowie, którzy w portfelu gromadzą przede wszystkim wizytówki mechanika, dentysty, szklarza i specjalisty naprawiającego sprzęt AGD.

Coś więcej niż etui na wizytówki

Osoby, które nie mają na co dzień kontaktu z wizytownikiem, zwykle utożsamiają go ze specjalnym etui przeznaczonym do przechowywania wizytówek. Pamiętajmy jednak, że taki sposób jego postrzegania już od dawna nie oddaje charakteru wizytownika. Dziś jest to raczej portfel w miniaturze idealnie sprawdzający się nie tylko jako miejsce w którym można przechowywać kilkanaście wizytówek. Wizytownik sprawdza się przecież znakomicie także jako rozwiązanie, dzięki któremu zawsze pod ręką można mieć najważniejsze dokumenty takie, jak dowód osobisty oraz prawo jazdy. Oczywiście, opisany powyżej model wizytownika nie jest jedynym, z jakim możemy się spotkać. W sprzedaży dostępne są także niewielkie pudełka wykonane czy to z metalu, czy z tworzywa sztucznego przeznaczone do trzymania w jednym miejscu nawet kilkudziesięciu wizytówek. Nie sposób określić, które z rozwiązań jest mniej, które zaś bardziej praktyczne, wyboru dobrze jest więc dokonać bazując na rzeczywistych potrzebach osoby, którą chcemy obdarować w ten sposób.

Szyk i elegancja

Wizytowniki dostępne dziś w sprzedaży posiadają wiele odmian. Osoba zainteresowana ich zakupem może więc czuć się nieco onieśmielona. Warto jednak pamiętać, że w świecie biznesu jeden materiał wyróżnia się na tle innym. Jest nim skóra uważana nie tylko za szlachetną, ale i za niezwykle solidną. 

Wizytownik wykonany ze skóry pełni przynajmniej kilka funkcji. Jest rozwiązaniem praktycznym pozwalając na opanowanie nieładu związanego z przechowywaniem wizytówek, pełni jednak także funkcję reprezentacyjną. Widok skórzanego wizytownika budzi szacunek wśród kontrahentów odnoszących wrażenie, że rozmawiają z osobą kompetentną i profesjonalną, a więc taka, która nie tylko nie zgubi ich wizytówki, ale i w najbliższym czasie zrobi z niej użytek. Kupując wizytownik ze skóry można mieć przy tym pewnoś, że będzie to rozwiązanie na lata nie tylko z uwagi na jego wytrzymałość. Nie mniej istotne jest przecież i to, że skóra nie wychodzi z mody, a my mamy do czynienia z trendem, który utrzymuje się już od setek lat. 

Gdy wybierzemy już materiał, zastanówmy się także nad rozmiarem wizytownika. Obecnie w sprzedaży dostępne są modele w wersji mikro, a także wizytowniki duże, pasujące przede wszystkim do aktówki. Szukając najlepszego zastanówmy się więc przede wszystkim nad tym, jakie nawyki są charakterystyczne dla przyszłego właściciela wizytownika. 

9 kwietnia 2020 Pozyskiwanie klientów

0 Komentarze